Tarih: 20.06.2019 – 22.06.2019

Yer: Deniz Müzesi-Beşiktaş, İstanbul

EUSEM desteği ve 11 Balkan ülkesinin ortak organizasyonu ile ilki geçen yıl Belgrad/SIRBISTAN’da düzenlenen Uluslararası Güneydoğu Avrupa Acil Tıp ve Afet Kongresi’nin 2.si TATD ve ATUDER işbirliği ile bu yıl ülkemizde 20-22 Haziran 2019 tarihlerinde Deniz Müzesi-Beşiktaş/İSTANBUL’da düzenlenecektir.

Arnavutluk, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Karadağ, Kosova, Makedonya, Yunanistan, Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya, Romanya ve Türkiye gibi tarihsel ve kültürel ortak değerlere sahip Balkan ülkelerin Acil Tıp alanında da birlikteliklerinin ve geliştirecekleri işbirliklerinin önemli olduğu düşünüyoruz.

Kongre kayıt ücretleri ortak alınan kararlar gereği mümkün olan en düşük düzeyde tutulmuştur. (Erken kayıt Asistan:65 Euro Uzman:80 Euro) Kayıt ve bildiri sistemini de içeren kongre web sitesi de açıldı.

Detaylı bilgi için; www.seedmc2019.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Erken Kayıt: 19 Nisan 2019

Bildiri Son Gönderme Tarihi:20 Mayıs 2019

Deniz Müzesinin tarihsel ortamında, Balkan ülkelerinden gelen meslektaşlarımızla birlikte acil tıbbı konuşmaya ve İstanbul’un güzelliklerini yaşamaya davet ediyoruz.

http://www.seedmc2019.org/

1 Yorum

  1. Dear Colleagues, It is our great pleasure to announce you that d Southeast European Congress of Emergency and Disaster Medicine will be held between 20 – 22 June 2019 in Naval Museum, Istanbul. We are very excited and enthusiastic to organize this meeting in Istanbul which is the only city in the world built on two continents. We aim is not only to follow most recent scientific developments and share the outcomes of experiences with the latest innovations but also meet with friends and welcome them with the spirit of Turkish hospitality. I believe all participants will benefit from the scientific program of the “d Southeast European Congress of Emergency and Disaster Medicine” and enjoy the most beautiful colors of the summer in Istanbul. We are looking forward to welcoming you Prof. Basar Cander President of Emergency Medicine Physician Association of Turkey (EPAT) and Congress Chairman Prof. Dr. Ersin Aksay President of Emergency Medicine Association of Turkey (EMAT) and Congress Chairman

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here